Poznaj nas

Spędź wakacje w Sztutowie

Villa Lemon to uroczy, prorodzinny pensjonat położony w sercu mierzei wiślanej wzdłuż zatoki Gdańskiej i Wisły Królewieckiej w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Bliskość morza, a z drugiej strony Zalewu Wiślanego sprawia, że jest to świetny punkt wypadowy na wycieczki piesze, rowerowe i wodne wieloma malowniczymi kanałami. 

Położenie gwarantuje doskonały wypoczynek dla osób aktywnych jak i tych poszukujących spokoju i ciszy. Znajdujemy się blisko centrum, w spokojnej i malowniczej okolicy przy ul. Parkowej 6. Odległość do morza to około 2 kilometry. Chcąc zapewnić Państwu jak najlepsze warunki wypoczynku i relaksu, gwarantujemy domową atmosferę oraz komfortowe i przestronne pokoje.

Każdy z 26 pokoi wyposażony jest w wygodną łazienkę, tv oraz darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Organizujemy wczasy rodzinne, pobyty weekendowe, szkolenia, konferencje, imprezy, bankiety, spotkania integracyjne, zielone szkoły i obozy sportowe.

Nasz pensjonat posiada 80 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4, 5, 6-osobowych. Cały teren obiektu jest ogrodzony, monitorowany i posiada bezpłatny niestrzeżony parking.

Komfortowe pokoje
Łazienki w pokojach
Obozy dla dzieci

Naszym Gościom oferujemy

Oferujemy wczasy zorganizowane, wczasy dla emerytów i rencistów, kolonie i obozy, zielone szkoły, pobyty integracyjne, imprezy plenerowe (grill, ognisko), pobyty weekendowe, szkolenia, konferencje, bankiety, imprezy okolicznościowe i rodzinne w Sztutowie.

×

Log in